Masaż lomi lomi to idealna chwila dla siebie, która pozwala na odprężenie i głębokie zrelaksowanie, które odczujesz w każdym milimetrze swojego ciała. Podczas sesji masażu lomi lomi oderwiesz się od codziennych problemów i skupisz tylko na sobie i swojej duszy.

To niezwykłe doświadczenie łączy w sobie różne techniki masażu, dźwięki muzyki hawajskiej i aromaterapię, tworząc atmosferę, która zapewnia kompletną harmonię i równowagę dla ciała, umysłu i ducha. Zakochaj się w płynnych ruchach i falujących dotknięciach, które przeniosą Cię na hawajskie plaże pełne rozgrzanego piasku. 

Zapisz się na lomi lomi. 

Lomi lomi w ciąży? Żaden problem! 

Masaż lomi lomi jest korzystny dla kobiet w ciąży. Ciało, w którym rozwija się mały człowiek, jest spuchnięte i obolałe – często potrzebuje dodatkowego wsparcia, by mogło prawidłowo funkcjonować. Ciąża to wyjątkowy stan, który jednak bywa też bolesny i nieprzyjemny. Z pomocą przychodzi technika zapoczątkowana na Hawajach.

Lomi lomi to lekarstwo pomagające w złagodzeniu napięcia mięśniowego, które występuje często w trakcie ciąży. Moje ruchy sprawią, że w Twoim ciele zmniejszy się poziom stresu i zastąpi go całkowita relaksacja. Dodatkowo lomi lomi stymuluje krążenie krwi, dzięki czemu przynosi on ulgę w obrzękach i wspomaga dostarczanie składników odżywczych do dziecka. 

W przypadku kobiet w ciąży zaleca się skonsultowanie się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek terapii, w tym masażu lomi lomi. Lekarz będzie w stanie ocenić Twoje indywidualne warunki zdrowotne i doradzić, czy masaż lomi lomi w ciąży jest odpowiedni w Twojej sytuacji. 

Masaż Lomi Lomi - masaż zmysłów od Mam Siebie

Lomi lomi dla mężczyzn, którzy chcą odnaleźć swoją harmonię 

W Mam siebie nie znamy ograniczeń, dlatego oferujemy lomi lomi dla mężczyzn. Niezależnie od płci lomi lomi przyniesie Ci wiele korzyści i będzie stanowić wspaniałe doświadczenie relaksacyjne. Przede wszystkim w Twoim ciele nastąpi redukcja napięcia mięśniowego, a zaraz za uczuciem lekkości pojawi się poprawa elastyczności. Ruchy falujące i płynne techniki lomi lomi skutecznie pomagają w zwiększeniu zakresu ruchu w stawach, dlatego szczególnie polecam masaż lomi lomi mężczyznom lubiącym aktywność i sport.

Ponadto po masażu Twoje samopoczucie się poprawi, ponieważ masaż lomi lomi działa kojąco na układ nerwowy i pomaga w redukcji stresu. Jeśli jesteś mężczyzną doświadczającym wielu stresów w życiu osobistym lub zawodowym, to masaż lomi lomi zapewni Ci chwilę tylko dla siebie – bez uporczywych myśli i lęków.