Zapisz się na kurs masażu Lomi Lomi

– zmień swoje życie zawodowe i osobiste

UWAGA – zapisy na edycję 2024 zakończone

Kurs masażu Lomi Lomi Warszawa - Maria Drabik

Lomi Lomi to hawajski masaż relaksacyjny wykonywany w atmosferze akceptacji i miłości. W dawnych czasach Hawajczycy w ważnych momentach życia, takich jak: rytuał wejścia w dorosłość, objęcie ważnej funkcji społecznej, choroba, żałoba czy potrzeba zmiany kierunku życia, korzystali z masażu Lomi Lomi. Masaż Lomi Lomi uwalnia napięcia i stres. Pozwala skontaktować się ze swoją wewnętrzną mądrością po to, żeby podejmować najlepsze dla siebie decyzje.

Wyobraź sobie, że umiesz zrobić piękny i profesjonalny masaż Lomi Lomi. Możesz zarabiać na swojej pasji lub dzielić się masażem prywatnie.

Dzięki kursowi zapoznasz się z dawnymi hawajskimi technikami pracy z ciałem. 

Szczegółowy opis kursu:

Kurs masażu Lomi Lomi składa się z dwóch etapów, po których będziesz umiał/a wykonać pełen, profesjonalny hawajski masaż Lomi Lomi całego ciała. Cały kurs to 10 dni praktyki, 8 godzin dziennie. Jest to kurs praktyczny.

Nie ważne czy uczyłeś/aś się wcześniej masować oraz czy masz jakiekolwiek doświadczenie w pracy z ciałem. Nauczę Cię krok po kroku sprawdzonych, pięknych technik masażu Lomi Lomi, których używam w swojej praktyce od 5 lat.

Lomi Lomi jest masażem świątynnym, rytuałem, przeżyciem duchowym. W ujęciu technicznym może być traktowany jedynie jako masaż relaksacyjny. Jednak w praktyce ma terapeutyczny wpływ na osobę masowaną. Oprócz technik nauczę Cię jakie zasady przyświecają temu masażowi, jak dać poczucie bezpieczeństwa osobie masowanej oraz czym w praktyce jest trzymanie przestrzeni.

Dopiero połączenie tych dwóch elementów, profesjonalnych technik masażu oraz przyjęcie drugiej osoby z otwartym sercem, przynosi efekt, jakim jest uwolnienie napięć (fizycznych i emocjonalnych) oraz przypomnienie osobie masowanej o jej potencjale i wewnętrznej mądrości.

Masaż Lomi Lomi - zdjęcie z kursu - Maria Drabik

Szczegółowy opis kursu:

Etap I

1 – 5 maja 2024

  • masaż w ubraniu z elementami rozciągania
  • masaż Lomi Lomi całego ciała z tyłu (plecy, nogi, stopy, ręce)
  • masaż głowy i twarzy
  • praca z oddechem i jego znaczenie w masażu Lomi Lomi
  • wspólny krąg

Zajęcia odbywają się od środy do niedzieli w godzinach 9-17.

CENA: 1600 zł

Etap II

5 – 9 czerwca 2024

  • masaż Lomi Lomi całego ciała z przodu (nogi, brzuch, ręce, dłonie, klatka piersiowa (bez piersi))
  • techniki wolnego przepływu
  • transformujący rytuał  przy użyciu gliny
  • duchowa praktyka Lomi Lomi (błogosławieństwa, intencja)
  • przygotowanie do racy z klientami/klientkami

Zajęcia odbywają się od środy do niedzieli w godzinach 9-17.
CENA: 1600 zł

Kurs odbędzie się w Ośrodku Buddyjskim Karma Dechen Choling w Warszawie przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 49/U12.

Wyżywienie i nocleg we własnym zakresie. W miejscu, w którym odbędzie się kurs, znajduje się kuchnia, w której można przygotować posiłek, jadalnia oraz prysznice.

Na miejscu można wynająć pokój (kontakt bezpośrednio z ośrodkiem: 575872884).

Informacje o płatnościach:

Zapisuję się na kurs, wpłacam zaliczkę 1000 zł, która gwarantuje mi miejsce:

Zaliczka jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji z kursu masażu.
 
Pozostałą kwotę możesz dokonać pierwszego dnia kursu gotówką lub przelewem.
 
Etap pierwszy – 1600 zł
Etap drugi – 1600 zł
Możesz też opłacić całość kursu i skorzystać z rabatu 200 z!
Wtedy płatność wyniesie 3000 zł
 
Nr konta:
25 1870 1045 2078 1065 1750 0001
Maria Drabik Mam Siebie Gabinet masażu
W tytule: „Kurs masażu, imię i nazwisko”
Zapoznaj się z regulaminem kursu oraz zasadami płatności. Sprawdź REGULAMIN.
Zapisy tylko do niedzieli 28 kwietnia.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeżeli:

Prowadzisz swój gabinet i chcesz poszerzyć swoją ofertę.

Chcesz całkowicie zmienić zawód, przebranżowić się i pracować na siebie.

Szukasz pracy i chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku, w SPA, salonach, gabinetach.

Chcesz masować swoich bliskich, partnera, partnerkę, dzieci, przyjaciół.
Chcesz wziąć życie we własne ręce.
Chcesz rozwinąć się duchowo i emocjonalnie.

Czego nauczysz się podczas kursu?

Po zakończeniu kursu będziesz umiała/umiał wykonać kompleksowy 1-2 godzinny masaż, wraz z praktycznym zastosowaniem jego duchowych aspektów.

Nauczysz się technik masażu Lomi Lomi.

Będziesz znała/znała podstawy tańca hula.

Rozwiniesz się duchowo i emocjonalnie.

Pokochasz siebie i swoje ciało.

Nawiążesz nowe relacje i kontakty z pozostałymi uczestnikami kursu.

Otrzymasz wiedzę i wsparcie dotyczące przyjmowania pierwszych klientów i klientki

Zdjęcie z kursu masażu Lomi Lomi w Warszawie - Mam Siebie

Po ukończeniu kursy otrzymasz Certyfikat ukończenia kursu masażu Lomi Lomi.

Intencja, aby nauczyć się masażu Lomi Lomi przyszła do mnie wiele lat temu. Ale najwidoczniej miałam poczekać właśnie na tę nauczycielkę. Maria wspaniale przekazuje wiedzę, zaraża miłością do tej sztuki, uczy akceptacji oraz uszanowania granic. Ten kurs był dla mnie niezwykle transformującym czasem, przypominającym o tym, jak ważne jest bycie w swojej prawdzie. Taka jest właśnie prowadząca – naturalna, prawdziwa i szczerze zaangażowana.”  

Kasia

Gorąco polecam kurs prowadzony przez Marię. Nauczyłam się tam nie tylko technik masażu Lomi Lomi, ale przede wszystkim jakości dotyku. Maria z pasją przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie.
Podczas kursu czułam się bezpiecznie. Teraz nie tylko umiem zrobić masaż, ale także robię go, pozostając w uważności. Czułość i akceptację przekazuję poprzez ręce masowanej osobie. 

Ania

Ukończenie kursu masażu Lomi Lomi Nui z Marysią to dla mnie nie tylko zdobycie nowych umiejętności, ale także wspaniałe doświadczenie duchowe. Marysia jest niezwykłą nauczycielką, obdarzoną wspaniałym talentem i nieograniczoną otwartością w przekazywaniu swojej wiedzy.

Aura panująca na warsztatach była wyjątkowa – pełna pozytywnej energii, co zdecydowanie przyczyniło się do głębokiego zrozumienia i opanowania technik masażu. Profesjonalizm Marysi w każdym aspekcie kursu oraz jej płynąca, dobra energia sprawiły, że nauka była nie tylko edukacyjna, ale także niezwykle inspirująca, natchniona duchem.

Z serca dziękuję Marysi za jej zaangażowanie i za możliwość wzięcia udziału w tak wyjątkowym kursie. Polecam każdemu, kto poszukuje nie tylko nauki masażu, ale także głębokiej podróży do zrozumienia i odkrycia samego siebie.

Michał

Przede wszystkich jestem pod wrażeniem wszystkich „zbiegów okoliczności” które sprawiły, że ten kurs tak wyglądał: w takim składzie, w takim czasie oraz w tak kameralnym gronie. Pomijając fakt, że sam pomysł zapisania się na kurs spadł na mnie dosłownie z nieba, to jeszcze musiałam stawić czoła własnym demonom. Bo dawanie i branie dotyku nie było dla mnie czymś naturalnym. Do tego jeszcze wstyd dotyczący mojego, niemłodego i od zawsze niedoskonałego ciała…
Na szczęście wołanie było silniejsze, nie wiedziałam, jak będzie, ale wiedziałam, że muszę to zrobić. I pamiętam pierwsze ruchy, które musiałam powtórzyć i tę przyjemność, która z tego popłynęła. A potem zachwyt, że mi się to podoba, że to mi sprawia radość i że mogę się tego nauczyć. I takie zrozumienie, dlaczego musiałam do Ciebie trafić.
Domyślam się, że większość Twoich uczniów na kursie jest w jakiejś drodze, ma swój własny proces i masaże się jakoś w to wszystko wpisują. Ja też jestem w drodze, w trakcie wielkich przemian, ale teraz, po kursie doceniam i zauważam wpływ masażu na moje postrzeganie, na czucie, na bycie i na ciało a przez ciało na duszę. Zadziało się coś więcej niż przekazywanie wiedzy…

Mam dla Ciebie dużo wdzięczności za sposób, w jaki dzielisz się z nami swoimi umiejętnościami i doświadczeniem, za poczucie bezpieczeństwa, które dajesz, za spokój, który masz w sobie. I mimo zmęczenia po każdym z etapów, żałowałam, że ta wspólna przygoda się kończy. Inaczej spojrzałam na siebie, pokonałam wiele ograniczeń i odnalazłam w sobie spontaniczność. Zrobiłam kolejny wielki krok na drodze do akceptacji siebie. A tego nawet nie było w planie 🙂

Z całego serca Ci dziękuję i niech dobro wraca do Ciebie zwielokrotnione.

Monika

Maria to nauczycielka z dużą charyzmą. Jej wewnętrzny spokój bardzo mi się udzielał, dzięki czemu każdą porcję wiedzy przyjmowałem z ciekawością i lekkością. Czasem miałem wrażenie, jakbym nie uczył się technik masażu z drugiego końca świata, a tylko sobie coś przypominał. Było to doświadczenie bardzo dalekie od polskiej szkoły. ;). Na warsztatach każdy z uczestników był w stanie nauczyć się profesjonalnego, pełnego Lomi Lomi Nui, a jest to kawał roboty. Ale ten kurs to nie tylko nauka fundamentów hawajskiego masażu, to także okazja, żeby rozwinąć się jako człowiek, uwrażliwić się na zmysł dotyku i po prostu  na innych ludzi. Dziękuję za tę przygodę i polecam ją każdemu, kogo Lomi ciekawi!

Szymon

Wiedza i sposób, w jaki została ona przekazana, był doskonały. To, co się wydarzyło przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Nie tylko nauczyłam się nowego narzędzia do pracy z ciałem, ale podczas kursu zanurkowałam do swojego wnętrza, za co ogromnie dziękuję! ♥️

Weronika

Kurs masażu Lomi Lomi organizowany przez Marię to niesamowita przygoda!
Poznałem na nim wspaniałych ludzi, odkryłem piękno znajdujące się w człowieku, w jego ciele.
Sama nauka masażu to była czysta przyjemność. Życzę każdemu tak kompetentnych, a jednocześnie wrażliwych nauczycieli.
Od mojego pierwszego telefonu przed podjęciem decyzji o kursie czułem duże zaangażowanie i wsparcie i czuje je do dnia dzisiejszego.
Pokochałem masaż Lomi Lomi, odkryłem swoje powołanie, cieszę się życiem, bliskością z ludźmi, optymizm przysłonił ciemne chmury nad moją głową.
Brak mi słów, by opisać emocje i szczęście, które towarzyszyły mi przez te wyjątkowe 10 dni, za które z całego serca dziękuję Ci Marysiu.

Grzegorz

Kim jestem?

Nazywam się Maria Drabik. Masażem Lomi Lomi zajmuję się od 2018 roku. Moim nauczycielem jest Witold Kucharczyk, u którego ukończyłam zaawansowany kurs masażu Integrated Lomilomi w Centre for Polynesian Healing Arts w Budapeszcie. Pragnę wyrazić wdzięczność mojemu nauczycielowi, który nauczył mnie tego pięknego masażu, hawajskiej kultury i duchowości. W swojej pracy bazuję na technikach uczonych przez rdzennych Hawajczyków.

Uważam, że każda osoba ma w sobie ogromny potencjał do wzrostu i rozwoju. Kluczem, który daje dostęp do zasobów, jest pełna uważność, akceptacja i miłość. Od 6 lat prowadzę swój gabinet, w którym pomagam moim klientkom i klientom połączyć się ze sobą.

Praca z ciałem jest moją wielką pasją i ważną częścią mojej życiowej drogi. Od wielu lat praktykuję jogę, taniec i medytację. Ukończyłam też własną terapię indywidualną i grupową.

Więcej o mnie i mojej działalności znajdziesz na mojej stronie www.mamsiebie.pl,  Instagramie i Facebooku

Maria Drabik - organizatorka kursu masażu Lomi Lomi w Warszawie

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną:
e-mail:
kontakt.mam.siebie@gmail.com