Cennik

 

Masaż Lomi Lomi

Tradycyjny masaż hawajski Lomi Lomi wykonuję dłońmi i przedramionami, korzystając z technik takich jak pocieranie, głaskanie, rozciąganie, unoszenie, płynne ruchy wzdłuż całego ciała, które dają uczucie lekkości i płynności. Masuję całe ciało oprócz części intymnych. Czyli plecy, ręce (ramiona, przedramiona, dłonie, palce dłoni), nogi (uda, łydki, stopy, palce stóp), pośladki, głowę, twarz, uszy, brzuch, szyję i dekolt. Do masażu używam ciepłego ekologicznego olejku kokosowego lub sezamowego.
Oczywiście jeśli będziesz miała potrzebę, przed i po masażu możesz wziąć prysznic w gabinecie.

Cena:

90 min – 270 PLN
120 min – 320 PLN

Masaż Lomi Lomi gorącymi kamieniami

Dodatkowa przyjemność w tradycyjnym masażu hawajskim Lomi Lomi. Masuję całe ciało oprócz części intymnych. Czyli plecy, ręce (ramiona, przedramiona, dłonie, palce dłoni), nogi (uda, łydki, stopy, palce stóp), pośladki, głowę, twarz, uszy, brzuch, szyję i dekolt. Długo uwalniające się ciepło kamieni ogrzewa oraz rozluźnia mięśnie. Nacisk kamieni daje szczególną przyjemność i rozładowuje napięcia w ciele.  Masaż gorącymi kamieniami polecam szczególnie w okresie jesienno-zimowym

Cena:

90 min – 300 PLN
120 min – 350 PLN

Masaż Lomi Lomi z aromaterapią olejkami deTerra

Tradycyjny masaż hawajski Lomi Lomi wykonuję dłońmi i przedramionami, korzystając z technik takich jak pocieranie, głaskanie, rozciąganie, unoszenie, płynne ruchy wzdłuż całego ciała, które dają uczucie lekkości i płynności. Masaż wykonywany z naturalnymi, eterycznymi olejkami marki doTerra. Olejki najwyższej jakości, organiczne bez sztucznych dodatków

Cena:

90 min – 300 PLN
120 min – 350 PLN

Masaż Lomi Lomi z aromaterapią olejkami deTerra i gorącymi kamieniami

Tradycyjny masaż hawajski Lomi Lomi wykonuję dłońmi i przedramionami, korzystając z technik takich jak pocieranie, głaskanie, rozciąganie, unoszenie, płynne ruchy wzdłuż całego ciała, które dają uczucie lekkości i płynności. Masaż wykonywany z naturalnymi, eterycznymi olejkami marki doTerra. Olejki najwyższej jakości, organiczne bez sztucznych dodatków. Długo uwalniające się ciepło kamieni ogrzewa oraz rozluźnia mięśnie. Nacisk kamieni daje szczególną przyjemność i rozładowuje napięcia w ciele. Masaż gorącymi kamieniami polecam szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

Cena:

90 min – 330 PLN
120 min – 380 PLN

Masaż Lomi Lomi w ciąży

Lomi Lomi to relaksacyjny, mało inwazyjny masaż, dostosowany do indywidualnych potrzeb klientki. Pomaga w dolegliwościach, które pojawiają się w trakcie ciąży, takich jak ból, opuchlizna, zmęczenie. Lomi Lomi daje uczucie równowagi, spokoju, zaufania. Szczególnie wskazany jest w ostatnim trymestrze, a nawet w terminie porodu. Wpływa na pozytywny przebieg porodu, rozluźnienia ciało, pomaga poradzić sobie z lękiem oraz wzmacnia zaufanie do samej siebie.

Cena:

90 min – 270 PLN

Bon na masaż

Jeśli chcesz podarować ukochanej osobie prezent na specjalną okazję czy bez okazji to masaż Lomi Lomi będzie idealnym rozwiązaniem. Oferuję Ci imienny Voucher, do wykorzystania przez pół roku. Voucher możesz odebrać osobiście, mogę wysłać go pocztą lub mailem w formie pliku do wydruku. Jeśli chcesz możesz voucher przygotować samodzielnie. Płatności możesz dokonać przy odbiorze lub przelewem. Zamówienie masażu w tej formie zawsze odbywa się szybko, sprawnie i bezproblemowo przez co nie musisz tracić czasu na zakup prezentu i równocześnie masz gwarancję, że kupujesz unikatowy prezent, który zadowoli Twoją bliską osobę.

Cena:

90 min – 270 PLN
120 min – 320 PLN

Karnet Lomi Lomi – 5 masaży

Pięć masaży Lomi Lomi w postaci karnetu to świetne rozwiązanie dla osób, które regularnie korzystają z masażu. Jeśli masaż jest stałym elementem dbania o siebie i jesteś świadoma korzyści płynących z masażu Lomi Lomi zarówno dla ciała jak i dla psychiki to zainwestuj w karnet i korzystaj z masażu zawsze kiedy tego potrzebujesz. Karnet obejmuje pięć 90 minutowych masaży Lomi Lomi.

Cena:

5 x 90 min – 1200 PLN

Lomi Lomi jest masażem relaksacyjnym, zarówno menstruacja jak i ciąża nie są przeciwwskazaniem do masażu. Jeśli chorujesz i masz wątpliwości czy Lomi Lomi jest dla Ciebie zadzwoń do mnie i zapytaj.

Rezerwacja sesji: 
Tel. 737 339 184
 
Adres:
Mam Siebie
Bracka 18/46A, Warszawa
Klatka IV, nr domofonu 250, wejście przez podwórko.

Godziny otwarcia: 

Skontaktuj się