Zapraszam Cię na serię webinarów. Pokażę Ci, jak możesz wykonywać masaże samodzielnie w domowym zaciszu.

Podzielę się też z Tobą jak wnieść więcej radości i szczęścia do swojego życia.

Masaż twarzy Gua Sha

 

Gua Sha pochodzi z Azji Wschodniej W medycynie dalekowschodniej, uważa się, że na twarzy znajdują się miejsca, które odzwierciedlają stan głównych narządów wewnętrznych. Dlatego masaż twarzy płytką Gua Sha poprawia funkcjonowanie całego organizmu.

Masaż Gua Sha:
– poprawia funkcjonowanie skóry
– niweluje obrzęk
– zmniejsza napięcia na obszarze twarzy, głowy i żuchwy
– wygładza drobne zmarszczki
– relaksuje i sprawia przyjemność
– prowadzi do równowagi w całym organiźmie

Zamiast płytki Gua Sha możesz użyć chińskiej łyżki do zupy z porcelany lub pokrywki do słoika, o ile ma zaokrągląne i gładkie brzegi. Wcześniej oczyść twarz i przygotuj ulubiony olejek.

Kiedy: 18.05 (poniedziałek) g. 18:00
Czas trwania: 30 minut. Cena: 19,00 zł

Masaż-Gua-Sha

7 zasad hawajskiej Huny

 

Czy słyszałaś/eś o 7 zasadach hawajskiej huny? Huna to przekazywana z pokolenia filozofia, dzięki której będzie Ci łatwiej zrozumieć życie i je pokochać. Kiedy wprowadzisz zasady Huny, zwiększy się Twoje poczucie sensu, spełnienia, radości i miłości.

Ten webinar jest dla szczególnie dla Ciebie jeśli:
– chcesz mieć lepsze samopoczucie każdego dnia
– wątpisz w swoje możliwości i w swój potencjał
– chcesz poprawić relację ze sobą
– chcesz poprawić relację z bliskimi osobami
– potrzebujesz więcej duchowości w swoim życiu

Zapisz się na webinar o Hunie, wprowadź 7 prostych zasad do swojego życia i zobacz, co się wydarzy.

Kiedy: 22.05 (piątek) g. 18:00
Czas trwania: 30 min. Cena: 19,00 zł

7-zasad-Huny

Rozluźnianie ramion, karku i szyi

 

W trakcie webinaru poznasz proste ćwiczenia na rozluźnianie barków, karku i szyi. Nauczysz się jak wykonać skuteczny automasaż. Napięcia w ramionach, karku i szyi są częstą przyczyną bólu głowy i zmęczenia. Kiedy rozluźnisz ten obszar ciała, nie tylko poprawi się Twoje samopoczucie, ale też zwiększy się Twoja wydajność w pracy.

Zapisz się na webinar jeśli:
– bolą Cię ramiona, kark, szyja
– spędzasz dużo czasu przed komputerem lub smartfonem
– często boli Cię głowa
– czujesz, że trudem bierzesz głęboki oddech
– chcesz szybko naładować się energią

Te skuteczne ćwiczenia i techniki możesz wykonywać w domu lub w pracy w dowolnych sekwencjach.

Kiedy: 25.05 (poniedziałek) g. 18:00
Czas trwania: 30 min. Cena: 19,00 zł

Webinar-roźluźnienie-ramion

Powięziowy masaż brzucha

 

Czy zdarzyło Ci się, że ze stresu bolał Cię brzuch?
Niestety spięte organy wewnętrzne powodują problemy np. z postawą ciała, hormonalne czy emocjonalne. Jest na to bardzo prosty sposób czyli masaż, który możesz samodzielnie wykonać w domu.

Dlaczego powięziowy?
Dlatego, że w brzuchu i jego okolicach znajduje się najwięcej powięzi, która jest szczególnie unerwiona. Powięź to tkanka, która okala wszystkie mięśnie, kości, a także organy. Co najważniejsze powięź w całym ciele jest ze sobą połączona jak siatka. To oznacza, że jeśli rozluźnisz powięź w brzuchu, to równocześnie wpłynie to korzystnie na pozostałe części ciała.

Zapisz się na webinar i przekonaj się sam/sama jak świetne efekty daje powięziowy masaż brzucha.

Kiedy: 29.05 (piątek) g. 18:00
Czas trwania: 30 min. Cena: 19,00 zł

webinar-masaż-brzucha

Jak wzmocnić poczucie własnej wartości?

 

Nie wierzysz w siebie? A może podważasz swoje kompetencje? Porównujesz się do innych osób? Więcej uwagi poświęcasz swoim porażkom niż sukcesom? Rzadko czujesz zadowolenie i dumę z siebie? Często masz poczucie, że coś powinnaś lub musisz? Chcesz bardziej akceptować siebie?

Na tym webinarze powiem Ci jak ja sama wzmocniłam swoje poczucie własnej wartości. Dzięki pracy nad sobą uwierzyłam w siebie zmieniłam zawód, założyłam swój gabinet i dodatkowo otworzyłam się na miłość. Większe poczucie własnej wartości wpłynęło na wszystkie aspekty mojego życia: pracę, relacje czy ogólne zdrowie. Chcesz popracować nad swoim poczuciem ładnej wartości? Zapisz się na webinar.

Kiedy: 1.06 (poniedziałek)
Czas trwania: 30 min. Cena: 19,00 zł

poczucie-wlasnej-wartosci

Zapisz się na wszystkie 5 webinrów i skorzystaj z niższej ceny.

 

1. Masaż twarzy Gua Sha
2. 7 zasad hawajskiej Huny
3. Rozluźnianie ramion, karku i szyi
4. Powięziowy masaż brzucha
5. Jak wzmocnić poczucie własnej wartości?

Kiedy:

18.05 (poniedziałek)

22.05 (piątek),

25.05 (poniedziałek)

29.05 (piątek) 

1.06 (poniedziałek)

Wszystkie o g. 18:00

Czas trwania: 30 min każdy. Cena: 89,00 zł

o mnie

O mnie

 

Jestem masażystką Lomi Lomi, odnalazłam swoją drogę i kocham to co robię. Pracując w domu dziecka szukałam metod, które pomogą mi rozładować napięcia w ciele i wrócić do emocjonalnej równowagi. W efekcie znalazłam masaż Lomi Lomi, który łączy sferę fizyczną i duchową. Skończyłam zaawansowany kurs masażu Integrated Lomilomi w Centre for Polynesian Healing Arts w Budapeszcie. Zrobię Ci masaż po którym poczujesz, że żyjesz. Twoje ciało będzie lekkie, rozluźnione, a każdy jego kawałek dopieszczony. Zarezerwuj masaż i przekonaj się sama. 

Bony prezentowe

Szukasz prezentu dla ukochanej osoby? Podaruj najbliższej osobie, to czego pragnie, czyli czas dla siebie, relaks i odprężenie.

Jak zamówić bon prezentowy?

Zadzwoń do mnie lub napisz, że chcesz kupić bon. Podaj imię i nazwisko osoby obdarowanej. Możesz także kupić bon w sklepie. Wypełniony bon możesz odebrać osobiście, otrzymać pocztą, kurierem lub mailem w formie pliku. Czas realizacji bonu to pół roku. Zamówienie masażu w tej formie zawsze odbywa się szybko, sprawnie i bezproblemowo, przez co nie musisz tracić czasu na zakup prezentu i równocześnie masz gwarancję, że kupujesz unikatowy prezent, który zadowoli każdego.

bon-prezentowy

Opinie

Dotyk Marysi jest kojący, otulający, pełen uważności. Jej masaż wprawia w prawdziwy błogostan. Poczułam się trochę, jakbym płynęła łódką, łagodnie kołysaną przez fale ciepłego morza Wielka przyjemność dla ciała. A na koniec cudnie relaksujący masaż dla mojej zmęczonej natłokiem myśli głowy. Dziękuję

Basia Ciemięga

Masaż Lomi Lomi Nui u Marii, polecam serdecznie. Relaks, niespodziewane rozwiązanie moich pytań, które przyszło do mnie po masażu, głęboki spokój. Maria dba o wygodę i samopoczucie klienta, bardzo lubię takie nastawienie, gdy jestem masowana. Poczułam totalne odprężenie, tego mi było właśnie potrzeba.

Anna Orlik

Masaż u Marysi jest wyjątkowym przeżyciem. Myślę, że przypadnie do gustu tym wiecznie zapracowanym i zestresowanym, jak i tym zrelaksowanym i wyciszonym, którzy chcą dodatkowo zregenerować umysł i mięśnie.

Kasia Wachowicz

Polecam – wspaniały relaks w wyjątkowej atmosferze! Marysia świetnie masuje, a oprócz tego bardzo dba o to, żeby klient/klientka czuł się komfortowo podczas masażu. Szczególnie doceniam to, że przed masażem znajduje czas na rozmowę, dokładnie wyjaśnia, jak masaż będzie przebiegał, a także pyta o problemy ze zdrowiem i części ciała, których nie powinna masować – dzięki temu masaż jest w pełni dopasowany do preferencji i potrzeb klienta/klientki.

Krystyna Szurmańska

Rezerwacja sesji: 
Tel. 537 481 746
 
Adres:
Mam Siebie
Bracka 18/46A, Warszawa
Klatka IV, nr domofonu 250, wejście przez podwórko.
Godziny otwarcia: 

Skontaktuj się