7-DNIOWY DETOKS W ZGODZIE Z TRADYCYJNĄ MEDYCYNĄ CHIŃSKĄ

W Tradycyjnej Medycynie Chińskiej prawidłowe odżywianie uwarunkowane jest kilkoma czynnikami np. konstytucją ciała, wiekiem, miejscem zamieszkania, a także porą roku. Zimą zaleca się jeść więcej potraw o naturze Yang, które są odżywcze i rozgrzewające np. ciepłe potrawy z mięsem, więcej tłuszczu, gęste zupy, rosoły. Wiele osób zimą ma większe łaknienie na słodycze i produkty z białej mąki. Są to potrawy wilgociotwórcze.

Według TMC wilgoć i śluz są przyczyną braku energii, ospałości, problemów z koncentracją, puchnięcia, a przede wszystkim w konsekwencji prowadzą do wielu chorób.

Dlatego na wiosnę zaleca się zmianę diety na lżejszą, a także łagodne oczyszczanie organizmu za pomocą diety bogatej w warzywa.

Co zawiera 7-dniowy detoks?

→ 3 webinary:

    1. Diagnoza z języka
    2. Grzybica pochwy – profilaktyka i leczenie
    3. Domowa apteczka – omówienie najważniejszych receptur ziołowych

Skrypt z listą produktów, które możesz spożywać w trakcie 7 dni oraz plan detoksu i zalecenia

Listę ziół wzmacniających śledzionę i żołądek oraz poprawiających pracę jelita cienkiego i grubego

Codzienne maile na temat odżywiania wg zasad TMC

Moje pełne wsparcie w trakcie detoksu

Przykładowy jadłospis na 7 dni detoksu (śniadanie, obiad, kolacja)

Zalecenia przed detoksem – jak się do niego przygotować

Dodatkowo mam dla Ciebie BONUS. Przy zapisie na detoks otrzymasz dostęp do bazy sprawdzonych terapeutów TMC z całej Polski.

Zaraz po zapisie otrzymasz maila ze skryptem, przepisami i wszystkimi zaleceniami.

Przez kolejne 7 dni od zakupu będziesz otrzymywała codziennie maila z praktycznymi informacjami na temat wsparcia zdrowia, w szczególności poszczególnych narządów oraz na temat ziół.

Otrzymasz także nagrania do webinarów:

→ Diagnoza z języka

→ Grzybica pochwy – profilaktyka i leczenie

→ Domowa apteczka – omówienie najważniejszych receptur ziołowych

Produkty dozwolone w czasie detoksu:

Warzywa:
wszystkie warzywa oprócz ziemniaków i batatów

Zboża:
kasza jaglana

Strączki:
fasola adżuki

Pozostałe:
woda, zioła, ocet jabłkowy, oliwa, olej lniany i inne oleje tylko z
pierwszego tłoczenia, wszystkie zioła i przyprawy naturalne, sól (w niewielkich
ilościach), passata naturalna i przecier pomidorowy (bez cukru, octu itp.), zioła i napary ziołowe, cytryna, grejfrut

Niedozwolone są następujące produkty:

cukier w każdej postaci, pozostałe owoce, bakalie i orzechy, ziarna, pestki, pszenica i inne zboża, kawa, czarna i zielona herbata, alkohol, papierosy i inne używki, produkty pochodzenia zwierzęcego

Kiedy potrzebujesz detoksu?

• jesteś ospała/y, budzisz się zmęczona/y

• czujesz się ciężko i brakuje Ci energii

• nie wypróżniasz się codziennie rano

• masz problemy z koncentracją

• chcesz poczuć lekkość i energię

• potrzebujesz wprowadzić nowe nawyki żywieniowe, więcej warzyw, wody itp.

• chcesz oczyścić się fizycznie i mentalnie

Dla kogo nie jest detoks?

Q

kobiety w ciąży, połogu, karmiące piersią 

Q

osoby przewlekłe chore oraz chore na poważne choroby 

Q

osoby niepełnoletnie, dojrzewające

A co o detoksie mówią jego uczestniczki?

Odczuwam wiele korzyści po detoksie, choć w trakcie oczyszczania było różnie (miałam oczekiwania, które utarły mi trochę nosa). Z pewnością został ze mną nawyk jedzenia warzyw i kaszy jaglanej, nie jem mięsa, nie wróciłam do kawy (piję machę) ani czarnej herbaty. Kompletnie nie mam ochoty na nabiał. Budzę się wypoczęta o 5-6 rano!
Jestem bardzo zadowolona, detoks z Tobą to była świetna decyzja. Następnym razem zwrócę uwagę, żeby się lepiej przygotować – podczas tego detoksu miałam bardzo dużo obowiązków, a widzę, że dobrze jest mieć ten czas bardziej dla siebie.

Sylwia

Marysiu, bardzo ci dziękuje za ten tydzień detoksu. Ogrom wiedzy, twój czas, live’y, pomysły i rady. Po detoksie czułam się super! Staram się utrzymywać ten stan jak najdłużej. Bo dawno nie czułam się tak dobrze fizycznie. Jestem też mega dumna z tego, że wytrwałam. To był mój pierwszy detoks i przeszłam go naprawdę dobrze. Dzięki ogromnemu wsparciu i fajnej grupie, którą stworzyłaś na ten czas. Oprócz fantastycznego samopoczucia wyniosłam z tego detoksu dużo więcej. Przede wszystkim sporo praktycznej wieczny na temat TMC, ale też umiejętności praktycznych. Nabrałam chęci na gotowanie i eksperymentowanie z kuchnią roślinną, a Qi gong praktykuje każdego dnia 🙂

Ola

W trakcie detoksu możesz liczyć na moje wsparcie w procesie oczyszczania.

Pisz śmiało na mój adres mailowy: tmc.kontakt.zlotacesarzowa@gmail.com

Cena:

299 zł!

O MNIE

Nazywam się Maria Drabik. Jestem w trakcie 6 letnich studiów z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (aktualnie w trakcie specjalizacji ziołolecznictwo). Ukończyłam kurs Dietetyki Profilaktycznej wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Tradycyjna Medycyna Chińska jest moją wielką pasją i pragnę z całego serca dzielić się wiedzą jaką posiadam na jej temat. Całe swoje zawodowe życie zajmuję się pomaganiem. Pracowałam w fundacjach, domu dziecka, zajmuję się masażem. Tradycyjna Medycyna Chińska była kolejnym naturalnym krokiem w stronę wspierania innych w poprawie jakości swojego życia.

Najczęściej zadawane pytania na temat detoksu

Dlaczego należy przeprowadzać detoks na wiosnę?

Zimą spożywamy więcej ciężkich/mięsnych produktów. To osłabia układ pokarmowy, powoduje powstawanie wilgoci i śluzu. Wiosenny detoks oczyszcza Wątrobę i układ pokarmowy, szczególnie jelito cienkie i grube. Wiosenny detoks jest wspaniałą profilaktyką wielu chorób.

Czy detoks to głodówka i czy będę głodna?

Nie, ten detoks nie jest głodówką. W trackie detoksu będziesz spożywała określone produkty z listy. Możesz jeść dowolną ilość dozwolonych produktów, jednak ja zalecam, żeby w celu odciążenia układu pokarmowego jeść mniej niż zwykle.

Czy w trakcie detoksu można pić kawę i herbatę?

Nie, detoks wyklucza picie kawy, herbaty czarnej i zielonej, kakao, a także alkoholu.

Czy w trakcie detoksu mogę ćwiczyć?

W trakcie detoksu zalecam łagodne ćwiczenia oraz medytację. Ograniczenie jedzenia oraz określonych produktów sprzyja oczyszczaniu psychicznemu i mentalnemu. Możliwe, że na początku detoksu będzie bolała Cię głowa wtedy szczególnie polecam łagodny ruch w celu regulowania przepływu Qi w ciele.

Czy do detoksu trzeba się przygotować?

Nie musisz się specjalnie przygotowywać, ze względu na to, że jest to łagodny detoks, a nie głodówka. Możesz stopniowo odstawiać produkty pochodzenia zwierzęcego jeśli dotychczas jadłaś je codzienne. Najważniejsze przygotowanie to zapełnienie lodówki warzywami, po to, żebyś w trakcie detoksu miała dostęp do dozwolonych produktów. Istotne jest Twoje nastawienia. Robisz to dla swojego zdrowia z radością i wdzięcznością ! 🙂

Jak mogę czuć się w trakcie i po detoksie?

Na początku detoksu wiele osób odczuwa delikatne osłabienie, ból głowy (szczególnie jeśli wcześniej piłaś kawę), Twój pot może nieprzyjemnie pachnieć. Twoje ciało oczyszcza się z toksyn i to normalne reakcje. Jednak z każdym dniem detoksu powinnaś czuć więcej energii i lekkość w ciele.

Czy detoks pomoże mi schudnąć?

Celem detoksu nie jest zrzucenie wagi. Jednak może się zdarzyć, że dzięki detoksowi Twoja waga spadnie. Twoje jelita oczyszczą się ze złogów, dzięki dużej ilości warzyw poprawi się Twoje trawienie i zmniejszy ilość wody w ciele. Może to spowodować spadek wagi. Detoks jest wspaniałym początkiem do rozpoczęcia nowego sposobu odżywiania, który pozwoli Ci pozbyć się nadwagi.

Czy będę mogła przeprowadzić ten detoks w innym czasie?

Tak, jak najbardziej. Wszystkie materiały, zalecenia, skrypt i przepisy są dla Ciebie i możesz z nich korzystać w dowolnym czasie. Także webinary zostaną nagrane, a  nagrania udostępnione do końca 2024 roku.

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną:

e-mail:
tmc.zlotacesarzowa.kontakt@gmail.com